Традиції і звичаї свята.
Старий Новий рік відзначається кожен раз в один і той же день. Ми радимо ознайомитися з традиціями, щоб провести свято в колі сім’ї, інформує Ukr.Media.
Історія і традиції святкування Старого Нового року
Старий Новий рік можна назвати святом, яке виникло в результаті зміни літочислення. Історія події офіційно починається з 1918 року. У цей період за указом був скасований Юліанський календар, а на його зміну прийшов Григоріанський. Відтоді і пішло святкування Нового року двічі.
Існує кілька старих традицій, які передаються з покоління в покоління. Головною з них є Святковий і веселий настрій. Саме з радісними думками необхідно зустрічати Старий Новий рік, щоб він приніс в життя людини тільки щастя і благополуччя.
Ще один звичай — зустрічати свято необхідно багато, тому ошатний одяг і пишний стіл просто повинен бути у кожного. На Старий Новий рік запрошують родичів і найближчих, проте не можна відмовляти і випадковим гостям.
У це свято молоді дівчата збираються і ворожать на судженого. У народі говорилося, що ніч на Старий Новий рік чарівна, тому може дати відповідь на будь-яке питання.
Коли заведено відзначати Старий Новий рік
За всіма традиціями свято відзначають в ніч з 13 по 14 Січня. Хоч Старий Новий рік святкують не з таким розмахом, як справжній, але цей день також супроводжується веселими моментами.
Популярність свята з кожним роком зростає. Все більше людей ставляться до нього, як до самостійної події, яка продовжує на час магічні сили і дух атмосфери Нового року