Мало хто знає, що вона звичайна мама з трьома дітьми.

На публіці 38-річна Кейт Міддлтон завжди відповідає високому статусу: вона ідеально одягнена і демонструє бездоганні манери. При цьому мало хто здогадується, якою дружина принца Вільяма буває в колі найближчих людей, коли за нею не стежать сотні об’єктивів, інформує Ukr.Media.

Нещодавно про цю, мало кому відому сторону життя Кейт, в бесіді з виданням People розповіла одна з її подруг. У розмові з журналістами та зізналася, що в реальному житті Кейт майже нічим не відрізняється від більшості багатодітних мам.

“Вдома Кейт дуже розслаблена. Їх резиденція — це сімейне гніздечко, де кругом бігають діти, перекидаючи все на своєму шляху. Тут немає місця пихатості. Коли ви бачите Кейт там, де немає камер, вона здається дуже впевненою в собі і досить суворою мамою. Якщо діти раптом починають вередувати, вона їх вичитує”, — поділилася приятелька Кейт.

Вона також розповіла, що у звичайному житті герцогиня Кембриджська майже не фарбується, а на заміну дизайнерським елегантним нарядам віддає перевагу простому і комфортному одягу. Саме в такому вигляді Кейт найчастіше відводить дітей до школи:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Вона рідко носить свої фірмові локони і найчастіше збирає волосся в кінський хвіст. На шкільній стоянці вона найчастіше з’являється в спортивному костюмі або в сукні з кросівками, при цьому на її обличчі практично ніколи немає макіяжу. У разі запізнення Кейт завжди вибачається перед вчителями, перш ніж відправитися у своїх справах. Це звичайне життя працюючої мами з трьома дітьми.

Інший Анонім у бесіді з тим же виданням розповів, що вихідні Кейт і Вільям разом з дітьми часто проводять у своїй заміській резиденції в Норфолку. У такі дні Міддлтон зазвичай на півдня відводить дітей в розвиваючий центр, де вони вчаться робити вироби з кераміки. Іноді, за словами інсайдера, герцоги Кембриджські проводять вечори в місцевих пабах, де просто розслабляються і спілкуються:

“Якось я чув, що вони говорили про сімейне життя і дітей, як будь-які інші батьки. Вражаюче, наскільки це нормальна і любляча пара.

Стежити за будинком і дітьми, а також виконувати свої королівські обов’язки Кейт Міддлтон допомагає ціла команда людей. У неї входять няня Марія Тереза Турріон Борралло, яка з’явилася у родині, коли старшому синові пари Джорджу було всього вісім місяців, і, звичайно ж, особистий стиліст і помічниця Кейт, Наташа Арчер.

“Якщо ви подивитеся на людей навколо Кейт, то побачите, що це дружна і згуртована команда. Вона пропала б без Марії, Наташі та інших помічників. Вони сумлінно виконують свою роботу, а Кейт керує процесом”, — поділився Інсайдер.