Яна Соломко показала підрослу доньку. Як подорослішала.

Учасниця першого сезону романтичного проєкту “Холостяк”, співачка Яна Соломко на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фото з донькою. Дівчинка, яку звуть Кіра, дуже виросла, про що шанувальники Яни поспішили написати в коментарях. Виконавиця показала дівчинку крупним планом, а також поділилася великоднім фото, коли з донькою відвідала церкву, щоб присвятити паски, інформує Ukr.Media.

Яна опублікувала пару знімків, показавши помітно підрослу дочку. Дівчина поділилася фото, на якому позує з донькою на тлі церкви, тримаючи в руках величезний кошик з пасками. Також Яна показала себе і Кіру крупним планом. “Моя любов, моя віра, моє все. У нас супер girls power, ми з тобою обов’язково виконаємо всі свої мрії”, — написала Соломко в публікації. Шанувальники стали засипати співачку і її дочку компліментами.

До слова, зараз Яна Соломко проживає в Росії, вона переїхала до Москви, щоб там будувати кар’єру виконавиці. За словами дівчини, в Україні немає таких перспектив для неї, а багатьом артистам доводиться важко в умовах, які зараз склалися в країні. Багато українських шанувальників не підтримали такий вибір співачки.