Єлизавета II приготувала для Кейт Міддлтон особливу роль. Те, що Кейт Міддлтон — далеко не остання людина в британській королівській родині, відомо багатьом.

Герцогиня Кембриджська зуміла заслужити любов і повагу не тільки в сімейному колі, а й з боку підданих. Особливо трепетні почуття до неї, виявляється, живить не хто інший, як сама королева. Кейт Міддлтон і Єлизавета II без проблем змогли знайти спільну мову. Подейкують навіть, що у королеви щодо Кейт є свої грандіозні плани. Про них, а також про особливості відносин монарших осіб розповів Королівський експерт і біограф Ендрю Мортон, інформує Ukr.Media.

Кейт Міддлтон і Єлизавета II: між королевою і герцогинею особливі відносини

Єлизавета II, яка цього року відсвяткувала свій 96-й день народження, дуже по-особливому ставиться до дружини свого онука принца Вільяма. Кейт Міддлтон для королеви — виняткова людина. І в їхніх стосунках є своя специфіка, яку і постарався розкрити біограф Ендрю Мортон.

За словами Королівського експерта, Єлизавета II настільки добре ставиться до Кейт, що навіть приготувала для герцогині особливу роль надалі. Відомо, що перший в черзі на престол принц Чарльз, син Єлизавети II. Але Королівський біограф впевнений, що королева припускає, що його правління буде недовгим. Він стане кимось на зразок проміжного правителя. А потім же монархія перейде до принца Вільяма. При цьому всьому для Кейт Міддлтон буде відведено особливе місце: вона стане так званим сірим кардиналом при Вільямі.

Раніше ця роль була відведена принцу Філіпу, чоловіку Її Величності, якого не стало минулого року. Філіп багато робив для британської монархії, проте залишаючись при цьому в тіні своєї дружини. До речі, покійний чоловік Єлизавети II теж дуже трепетно ставився до Кейт Міддлтон. Він вважав, що герцогиня — об’єднуюча ланка для всього сімейства “клей, який склеює Віндзорів”.

  Такі рідкісні кадри: Макс Барських показав, як виглядає його мама

Єлизавета II щаслива, що Вільям і Кейт разом

Королева дуже раділа за сформовану пару Вільяма і Кейт. На весіллі онука її Величність буквально стрибала від радості і світилася від щастя. “Королева з самого початку була зачарована любов’ю Кейт до Вільяма: вона бачила, що її почуття і турбота про нього йдуть від щирого серця. Крім того, вона досі докладає особистих зусиль, щоб відносини пари були щасливими. Вона пам’ятає про свою помилку з Чарльзом і Діаною, тому ніколи не ігнорувала кризові періоди в шлюбі онука і його дружини”, — розповідає Королівський експерт Ендрю Мортон.

Єлизавета II — мудрий монарх. І наївною її теж точно не назвеш. Вона усвідомлює, що Чарльз, швидше за все, стане перехідним етапом від старого до нового. Її Величність розуміє, що скоро вся відповідальність за подальше майбутнє монархії перейде до Вільяма і Кейт. Але, схоже, Єлизавета повністю впевнена в тих, хто скоро успадкує престол. Також Ендрю Мортон каже, що королева відчуває, що може покластися на Кейт.

А ось з іншим своїм онуком і його дружиною королеві пощастило не так, вважають багато. Мова про принца Гаррі і Меган Маркл. Втім, ця пара вже не претендує ні на престол, ні на честь називатися членами Британської королівської сім’ї. Вони склали свої повноваження і поїхали в США. Що ж, кожен йде своєю дорогою. І, як бачите, дороги герцогів Кембриджських і герцогів Сассекських сильно відрізняються.