Українська співачка поділилася планами на святкування Нового року 2020.

Більшість зірок звикли працювати в новорічну ніч на різних корпоративах, після чого, як правило, відправляються на відпочинок в теплі країни. Однак, Ірина Білик в цьому році вирішила порушити такі традиції та відмовилася від участі в новорічних корпоративах. Проте, зірка поки що навіть гадки не має, де саме буде зустрічати Новий рік, хоча, деякі ідеї вже присутні, інформує Ukr.Media.

«Ну, я не можу розповісти, як буду святкувати, тому що є декілька пропозицій. Ми ще збираємося з друзями у мене, а серед моїх друзів не тільки артисти шоу-бізнесу, а й прості люди. Ну ось думаємо, де збиратися, що будемо робити — співати, не співати. Тобто, ще кілька днів ми думаємо », — заявила Ірина.

Також стало відомо, що Білик не планує зустрічати це свято в колі сім’ї. А все тому, що її чоловік продюсер і фотограф Аслан Ахмадов, не приїде в Україну аж до середини січня. «Я думаю, він не приїде. Ми вже бачились. Він приїде після 15 січня, тому що будемо завершувати зйомки відео для мого сольного ювілейного концерту», — розповіла Ірина у своєму інтерв’ю.

Як відомо, в даний час Ахмадов знаходиться на території Російської Федерації, де старанно трудиться над власним проєктом.