Ірина Білик зізналася, що їй забороняв робити колишній продюсер Юрій Нікітін. Що співачка приховувала від громадськості.

Українська співачка Ірина Білик зізналася, що її екс-продюсер Юрій Нікітін просив її приховувати деякі факти про себе. Зокрема, артистка не повинна була розповідати на всю країну про те, яка вона хазяйновита, інформує Ukr.Media.

Білик розповіла, що вона вміє готувати і любить цю справу. Новий Рік та інші свята зірка останнім часом зустрічає вдома. За словами артистки, всі знають, що вона сама накриває на стіл і готує страви.

В інтерв’ю телеведучій Каті Осадчій співачка згадала, що колишній продюсер Юрій Нікітін просив її мовчати про пристрасть до кулінарії.

Білик зізналася, що тоді Нікітін порадив їй не заявляти про свою хазяйновитість на всю Україну, оскільки вважав, що зірки не повинні бути настільки домашніми.

Зараз співачка о 6 ранку вивчає нові кулінарні рецепти і вже через годину починає втілювати їх у життя. За словами Білик, на день народження молодшого сина Табріза всю їжу вона приготувала власноруч. На Новий Рік зірка планує також готувати самостійно.