Співачка Ірина Федишин розповіла, як підтримує себе у відмінній фізичній формі.

Співачка Ірина Федишин поділилася, як часто займається спортом. А також зірка розкрила, чому близькі в її родині тепер контролюють вагу, інформує Ukr.Media.

“У мене така робота, що я завжди намагаюся добре виглядати, — сказала співачка після виступу на «музичній платформі». — Але у зв’язку з карантином активна діяльність злегка знизилася і, щоб не набрати зайву вагу, я приділяю час кардіонавантаженням”.

Зірка сказала, що регулярно займається фітнесом вдома. Її часто бачать у парку під час ранкової зарядки. Іноді співачка виставляє спортивні лайви у себе в соцмережі.

“Через карантин я не ходила у фітнес-клуб, тому включала на YouTube відео і займалася, — пояснила зірка в інтерв’ю. — Ми не Їмо вдома жирні страви, вважаємо за краще запечені овочі, а з ранку я готую кашу. Я і мої близькі відмовилися від солодощів і цукру”.

Перенесений коронавірус теж вніс свої корективи.

“У мене була легка форма, а ось чоловік переніс коронавірус у важкій формі. Ми дуже сильно переживали за Віталія, — зізналася співачка в інтерв’ю. — Я запитала лікаря: “чому ми по-різному перенесли хворобу?”. На що він мені відповів: «напевно, через зайву вагу. Тому робіть висновки”.