Знаменитість не на жарт захопилася кінним спортом.

Співачка Камалія обожнює кінний спорт. Але задоволення це недешеве. Артистка розповіла, як у неї з’явився перший спортивний кінь і розкрила розцінки на скакунів, інформує Ukr.Media.

Кінний спорт — один з найбільш елітних і дорогих видів спорту. Співачка Камалія займається кінною виїздкою. В цьому виді змагань оцінюють уміння коней рухатися в різному темпі. Артистка з цим благородним видом спорту вже давно на “ти”.

“Я сіла в сідло в 18 років. Це було моєю мрією дитинства. Я завжди поклонялась цим граціозним тваринам, — розповіла Камалія і згадала, як у неї з’явився перший спортивний кінь на ім’я Індиго. — Захур запитав — яка ціна? Але господар сказав, що кінь не продається. На що Захур відповів: “Крім любові і здоров’я, немає нічого, що не може продатися”.

В іншому, цей вид спорту вимагає чималих витрат на утримання коней і амуніцію, в якій виступають спортсмени. А ціна на скакуна починається з декількох десятків тисяч доларів.

“Лоша коштує від 20 000 доларів і вище. А якщо це вже хороший кінь з класним родоводом, то вартість буде від 100 000 доларів”, — зізналася співачка.