Герцогиня Кембриджська досвідчений моряк. Вона не чекала, що прийде останньою. Принц Вільям замість підтримки дружини почав над нею жартувати.

Герцогиня Кембриджська азартна людина. 37-річна Кейт Міддлтон (Catherine Middleton) бурхливо відреагувала на програш своєму чоловікові, 37-річному принцу Вільяму (Prince William), інформує .

Королівська пара перервала свою відпустку заради участі в благодійній парусній регаті, яка відбулася біля берегів острова Уайт в протоці Ла-Манш. Кейт Міддлтон і принц Вільям очолювали дві команди з восьми. Змагання закінчилося публічною невдачею герцогині — її яхта прийшла на фініш останньою.

Поразка боляче вдарила по самолюбству багатодітної матері. «Кейт досвідчений моряк. Вона сподівалася на перемогу і аж ніяк не чекала, що прийде останньою», — зазначила королівський експерт Джульєт Ріден.

Герцогині Кембриджській вручили втішний приз — велику дерев'яну ложку. Принц Вільям замість підтримки дружини почав над нею жартувати. Кейт від сорому закрила обличчя руками, а потім впустила цей сумнівний трофей.

Ріден заявила, що підсумки регати викликали проблеми в родині старшого онука Єлизавети II. Після повернення додому вони посварилися.

«Герцогиня Кембриджська дуже любить перемагати. Це було видно, коли вона виграла гонку у чоловіка в Новій Зеландії. Тоді вона заявила фотографам, що хоче перемогти. Так було і цього разу», — пояснила Джульєт виданню Express.

Багато які британці відзначили, що Кейт на змаганнях виглядала чудово в коротких шортах. Герцогиня продемонструвала підтягнуту спортивну фігуру і довгі ноги.

Під час регати стався ще один цікавий інцидент. Кейт Міддлтон попросила чотирирічну дочку привітати глядачів. Однак замість традиційного помаху рукою принцеса Шарлотта показала язик, чим викликала сміх публіки.