Відносини між родичами значно погіршилися.

Буквально нещодавно стало відомо про потепління у відносинах герцогів Кембриджських і Сассекських, як з'явилися невтішні новини. Схоже, нещодавня заява принца Гаррі сильно образила Кейт Міддлтон і принца Вільяма.

Як повідомляє західна преса, герцоги Кембриджські хотіли поїхати в шотландську резиденцію Єлизавети II, але передумали, бо не хотіли там бачитися з Меган Маркл і принцом Гаррі, інформує .

Що стало яблуком розбрату? Вся справа в недавній заяві принца Гаррі про дітей. Нагадаємо, він заявив, що вони з дружиною будуть мати не більше двох дітей, щоб не перенаселяти планету і не провокувати погіршення екологічних умов. І тепер королівський експерт Роберт Джонсон стверджує, що батьки трьох дітей, герцоги Кембриджські, образилися.

"Кейт і Вільям відклали поїздку в Балморал. Вони чекають, коли Гаррі і Меган повернуться в Віндзор. Коментар принца про дітей, очевидно, їх образив."

Хто знає, чи було це висловлювання заплановано чи все вийшло спонтанно, але слова Гаррі могли серйозно зачепити почуття брата й невістки. Зазначимо, що інтерв'ю вийшло в рамках нового номера Vogue, де Меган Маркл стала запрошеним редактором.