Кейт Міддлтон вперше помітили після операції. Як стало відомо, Кейт Міддлтон уперше помітили після операції.

Подібна новина досить швидко розійшлася як серед ЗМІ, так і в Мережі. Адже станом принцеси Уельської встигли занепокоїтися навіть скептики. А про кількість теорій про те, що ж трапилося «насправді», і зовсім краще промовчати. Де ж з’явилася дружина принца Вільяма і чи справді так все погано?

Втеча, невдала операція чи зміна престолу?

Ні для кого не секрет, що на початку січня Кенсингтонський палац приголомшив як підданих корони, так і всіх, кому не байдужа доля монархії. І причиною цього стала планомірна операція принцеси Уельської на черевну порожнину. З того моменту користувачі Мережі встигли придумати безліч різних теорій про те, що сталося, інформує Ukr.Media.

Так, наприклад, одні вважали, що операція є лише прикриттям. Мовляв, до Кейт пускали тільки чоловіка, не роблячи винятку навіть для їхніх спадкоємців. А тому, цілком імовірно, Міддлтон, напевно, просто втекла, не витримавши королівських обов’язків. Цікава теорія, чи не так?

Інші користувачі Мережі припустили, що в усьому виною або невдалий результат операції, або навіть зміна зовнішності. Важливо згадати, що з кількістю офіційних заяв з боку Кенсінгтонського палацу, що увірували в цей варіант, також збільшилося. Так, представники монаршої сім’ї докладали всіх зусиль, щоб спростувати будь-який «факт» з боку підданих.

Кейт Міддлтон вперше помітили після операції

Що вже казати, до обговорення положення Кейт Міддлтон долучилися навіть тарологи. І останні, до речі, примудрилися зайняти першість у списку теорій. Адже, на їхню думку, справа не тільки в операції, що пройшла явно не так просто, як було заявлено Кенсінгтонським палацом. Провісники називають причиною тривалої відсутності принцеси Уельської та пластику, і навіть плани змінити монарха вже цього року.

  У Нідерландах на 3D-принтері надрукували горгулью для Нотр-Дама

Цікаво, що днями Кейт Мідлтон вперше помітили після операції. І, здається, дружина принца Вільяма почувала себе чудово. Так, папараці сфотографували принцесу, коли вона їхала в машині разом зі своєю матір’ю Керол Міддлтон, яка знаходиться за кермом. Дружина спадкоємця престолу була з розпущеним волоссям і в сонцезахисних окулярах.

У Мережі тим часом шанувальники Кейт встигли залишити радісні коментарі щодо цього. «Як чудово дізнатися, що з нею все гаразд». “Зовсім скоро вона знову порадує нас своєю появою”. І, що важливо, Міддлтон і справді вже незабаром повернеться до своїх обов’язків. До того ж вона планує займатися легшою роботою, як, наприклад, спілкуватися з благодійними організаціями.