Новини культури України

Кейт Міддлтон зізналася, що думає про поповнення в родині

Британські експерти переконані, що принц Вільям і його чарівна дружина оголосять про четверту дитину до кінця 2019 року.

Кейт Міддлтон зізналася, що думає про поповнення в родині

У західних ЗМІ вже декілька місяців ведуться припущення, що принц Вільям і Кейт Міддлтон мріють про четверту дитину, інформує .

Герцоги Кембриджські отримали негласний статус зразкової сім'ї. Вони сумлінно дотримуються королівські правила, а інсайдери стверджують, що Кейт Міддлтон вже планує четверту дитину.

За їх словами, дружина принца Вільяма хоче, щоб і у маленького принца Луї була сестричка, адже між Джорджем і Шарлоттою склалися чудові дружні стосунки.

Під час чергового публічного виходу допитливі британці запитали у герцогині Кембриджської, чи правдиві поширені чутки. Кейт вирішила з гумором відреагувати на питання.

"Ой, думаю, Вільям би зараз почав дуже нервувати", – пожартувала Кейт Міддлтон, забавно спростувавши чутки.

У той же час на параді з нагоди Дня Святого Патріка герцогиня Кембриджська підійшла до батьків, які стояли серед шанувальників королівської сім'ї. Кейт замилувалася дитиною і відверто зізналася, що хотіла б теж поповнення в родині.

"Він такий милий, що навіть собі такого хочеться. Це такий особливий час", – додала Кейт.

На тлі розмов про вагітність Кейт Міддлтон букмекери вже відкрили ставки. Британські експерти переконані, що принц Вільям і його чарівна дружина оголосять про четверту дитину до кінця 2019 року. А поки саме подружжя всіляко жартує на цю тему і дає натяки на помилковість інформації про заплановану вагітність.

Зараз герцоги Кембриджські виховують трьох дітей: 5-річного Джорджа, 3-річну Шарлотту і 11-місячного Луї. Якщо Кейт Міддлтон в четвертий раз стане мамою, згідно з королівськими правилами, вона не виконуватиме доручення Кенсінгтонського палацу і буде зрідка брати участь у світських заходах. Зате принц Вільям продовжить виконувати свої обов'язки.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version