Хитрі наміри Меган Маркл, які вчасно розкусила Єлизавета II. Яким був початковий план Гаррі і Меган, який зруйнувала королева.

Зараз принц Гаррі і Меган Маркл живуть окремим від королівської сім’ї життям. Бунтівне подружжя ні в чому не залежать від корони, але і не отримують від британської аристократії ні гроша. Гаррі з Меган забезпечують себе самі і непогано з цим справляються. Але спочатку хотіли-то вони зовсім не цього! Наприкінці листопада 2021 року придворний інсайдер розкрив таємницю. Ось яким, виявляється, був свого часу справжній план Гаррі і Меган!

План Гаррі і Меган: і рибку з’їсти, і в ставок не лізти

Після того як герцоги Сассекські з кінцями перебралися в Америку, подружжя неодноразово розповідали, як щасливі вони позбутися контролю корони. Таке потішно чути, коли знаєш, що колись Гаррі з Меган просто розраховували лише на відмову від частини королівських обов’язків, інформує Ukr.Media.

Як відомо, у представників королівської сім’ї турбот завжди повний рот. Плюс до того, турботи корони в англійських аристократів завжди стоять на першому місці. Ну а Гаррі з Меган бажали залишитися серед старших, найбільш шанованих членів королівської сім’ї, але при цьому мати можливість приділяти час своїм власним проєктам.

Розбиті надії

Не було мови ні про відмову від титулів, ні про значне зменшення фінансування подружжя Сассекських. Хитре подружжя мріяло заробляти на власних проєктах без зайвих жертв. Але перешкодою цьому стала королева. Єлизавета II особисто наклала вето на план Гаррі і Меган.

З самими ж хитрунами у правительки вийшла довга і важка розмова. Фінальною точкою в бесіді стала фраза Єлизавети. “Ви працюєте на монархію, а не монархія на вас. Так, як ви хочете, зробити не вийде”, — твердо висловилася королева. Саме після цієї розмови Меган вирішила перебратися на материк.

Позбавлення титулів

Зараз у герцогської пари титули є хіба що на папері. Втім, одна важлива офіційна роль за Гаррі закріплена як і раніше. Принц-радник престолу, один з чотирьох осіб, які в разі чого зобов’язані тимчасово взяти на себе обов’язки монарха. Крім Гаррі, це звання носять також принц Ендрю, принц Чарльз і принц Вільям.

Але навіть радником престолу Гаррі бути незабаром перестане. Якщо вірити отриманій від царедворців інформації, ситуація ускладнена місцем проживання принца. Радники престолу завжди повинні бути готові вступити на посаду. Але в Британію назад принц перебиратися не збирається. А слухати його поради з Америки ніхто не буде.

Чесно кажучи, тепер стає ясно, чому Меган і Гаррі так розлютилися на королівську сім’ю і особисто на королеву. Єлизавета II ледь не поставила хрест на особистих амбіціях дружини принца. А друзі і приятелі Меган в один голос запевняють, що такого колишня актриса нікому не прощає.