Колишня дружина Дзідзьо розповіла, чи зраджував їй співак. SLAVIA розставила крапки над "і" в питанні невірності екс-чоловіка.

Після звістки про розрив зіркового подружжя, Ярослава Хома все частіше «світиться» на ТБ. У своєму недавньому інтерв’ю Славія натякнула, що терпіла зради коханого. Тепер же вона спростувала цю інформацію і запевнила, що на «гарячому» його ніколи не ловила, інформує Ukr.Media.

SLAVIA розповіла, що у неї регулярно виникали думки про те, що у її чоловіка хтось є, так як між ними “пропало тепло”. Ця гучна заява миттєво розлетілася в ЗМІ і в своєму новому інтерв’ю вона поспішила зупинити чутки про зради артиста, які почали розростатися.

“Я не є жертвою. Ніколи я не заявляла, що мені Міша зраджує. Я говорила, що у нього почалася група, робота, виступи і він часто був відсутній вдома. У мене були підозри, що це можливо”, — каже виконавиця.

Вона пояснила, що думки про зради не даремно у неї періодично виникали. На такі думки її наштовхували слова людей з близького оточення Михайла.

“Добрі люди з боку мені розповідали про різні моменти. Однак не було якоїсь чіткої інформації. Чітких фактів і доказів ніхто не надавав, з цієї причини в такому я нікого не можу звинувачувати”, — заявляє екс-дружина Дзідзьо.

При цьому Ярослава неодноразово піднімала тему зрад з чоловіком. Вона відчувала, що в їхніх взаєминах є якісь зміни. Однак виконавець переконував кохану, що це лише її вигадки. Їй хотілося вірити і вона вірила словам коханого.

“Я говорила, що моя жіноча інтуїція мені каже, що щось не так. Однак він мене запевняв, що я все вигадую і нічого подібного немає. Таким чином він мене заспокоював”, — пояснює знаменитість.