Шанувальники в захваті.

15-річна Маша Полякова на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала кілька знімків, на яких позує у стильному образі. На фотографіях Марія виглядає розкішною дорослою дівчиною, позуючи в чорному пальто і червоній нижній білизні, яку приховує верхній одяг. Шанувальники засипали дівчину компліментами, і відзначили: Маша — копія своєї зіркової мами, інформує Ukr.Media.

Марія опублікувала знімки, на яких зображена крупним планом, у своєму Instagram. На 15-річній дівчині чорне пальто та червоний напівпрозорий ліф. Також Маша зробила яскравий макіяж з акцентом на червоні губи.

“Як ви думаєте, дівчина повинна себе занижувати і свої достоїнства, чи підносити і перебільшувати їх?”, — поцікавилася у своїх підписників Марія. Шанувальники почали засипати дівчину компліментами.

“Підносити і перебільшувати”, — написала співачка Оля Полякова.

“Красуня” “Треба знати собі ціну!”, “Вау. Непогано однак”, “Яка красива Машааа”, “Реально себе оцінювати як на мене золота середина і адекватність”, “Дівчина повинна бути зі справжньою та з адекватною самооцінкою. Фото, як завжди, чудове”, “Лялечка, а очі мамині”, — написали підписники Маші Полякової.