Як герцогині Кембриджській вдається поєднувати сімейне життя і образ ікони стилю на публіці.

Кейт Міддлтон може по праву вважатися сучасною матір’ю, що балансує між сімейним життям, кар’єрою і ідеальним чином на публіці. Не було ще жодної події, на якому герцогиня Кембриджська з’явилася б в неналежному вигляді. Її стиль і витонченість можуть служити прикладом для всіх початківців матерів і дружин, а фотографії, що показують найщасливіші моменти з життя представниці королівської сім’ї, можна вважати матеріальним доказом її жіночого успіху, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили дізнатися про те, як Кейт Міддлтон поєднує всі важливі для будь-якої сучасної жінки сфери і залишається улюбленицею публіки ось вже не перший рік. Іншими словами, виділити кілька корисних порад для початківців матерів на реальному прикладі герцогині.

Не варто перекладати відповідальність за дітей

Попри королівську традицію довіряти виховання дітей кваліфікованим няням, Кейт Міддлтон наполягла на тому, щоб виховання дітей повністю лежало на її плечах. Не перестаючи з’являтися на публіці і беручи участь у важливих заходах держави, Кейт самостійно доглядає за сином і дочкою.

Навіть враховуючи те, що для Шарлотти королівська сім’я все ж найняла няню, Кейт намагається якомога частіше проводити час із донькою самостійно, віддаючи себе по-максимуму під час прогулянок та іншого сімейного дозвілля. На думку герцогині, тільки таким чином можна створити міцний зв’язок з дитиною і винести якомога більше користі зі спільного проведення часу.

Необхідно захищати особисте життя своїх дітей

Попри те, що Кейт часто з’являється з дітьми в публічних місцях, вона знає, коли треба сказати «ні» і як захистити свою сім’ю від зайвої уваги папараці. У цьому Кейт допомагає її чоловік — Принц Вільям. На її думку, вміти захистити своїх дітей від непотрібного оточення і зберегти право на особистий простір сім’ї важливо не тільки для жінок, які беруть активну участь у суспільному житті.

Щасливі моменти потрібно фотографувати

Кейт Міддлтон розповідає, що своїм навичкам фотографії вона зобов’язана частому використанню соціальних мереж. На її думку, робити вдалі знімки — це справа сімейна. Герцогиня вважає, що фотографії — невід’ємна частина життя сім’ї, адже в них відображені найбільш яскраві та щасливі моменти, про які можна буде згадати, коли діти виростуть.

Будучи дружиною і матір’ю, Кейт вважає, що саме на ній лежить відповідальність створювати позитивний образ королівської сім’ї. Відмінний приклад того, як жінка прагне поділитися радістю, але при цьому захищає своїх близьких.

Побачення з чоловіком — важлива частина життя

Будь-яка молода сім’я повинна пам’ятати про необхідність проводити час подалі від дітей і домашніх обов’язків, щоб зміцнити свої стосунки і підтримувати романтику і пристрасть. На думку Кейт, час, проведений з чоловіком, — це важлива частина життя, тому потрібно цінувати кожну подію і брати участь у його організації.

За фотографіями здається, що Кейт дуже пощастило з чоловіком. Принц Вільям з’являється з дружиною на таких подіях, як баскетбольний матч, прем’єра фільму посеред тижня і навіть відкриття місцевого пабу. Регулярні побачення без дітей допомагають підтримати шлюб і стосунки між подружжям. Цю пораду варто взяти на замітку.

Немає нічого поганого в тому, щоб переїхати в більш тихе місце

Кейт і Вільям роблять дуже багато для того, щоб тримати своє особисте життя вдалині від суспільної метушні. На думку Кейт, переїзд в передмістя може дати дітям можливість насолоджуватися дитинством, адже в таких місцях завжди є безліч корисних занять, якими вони можуть захопитися.

Переїзд зовсім не означає, що молодості прийшов кінець і тепер ви зобов’язані весь час сидіти вдома. Активне життя собі і своїм дітям можна влаштувати як у місті, так і в мегаполісі, але якщо випадає можливість змінити кам’яні джунглі на тихе і мальовниче передмістя, не бійтеся її використовувати.

Між вами та родичами чоловіка повинна бути межа

Для Кейт Міддлтон побачення з родичами — це практично правило. Необхідно проводити межу між обов’язками матері і бажанням королівської сім’ї вирішувати всі проблеми самостійно. Нехай Кейт і дозволила рідним Вільяма забирати її з пологового будинку замість того, щоб найняти шофера, але Різдво діти зустрічають з батьками Кейт.

Зрозуміло, в ситуації, коли ви — герцогиня, якій необхідно підкорятися віковим традиціям королівської сім’ї, приймати подібні рішення дуже складно, але Кейт стоїть на своєму. Щоб конфлікти між родичами не принесли шкоди вашому сімейному життю, необхідно встановлювати непорушні правила і багато в чому брати відповідальність на себе.

Але не варто нехтувати допомогою

Попри те, що Кетрін — сильна і впевнена в собі матір, вона не гребує тим, щоб звернутися за порадою до своєї мами або прийняти допомогу від близьких людей. Не варто нехтувати увагою і звалювати абсолютно все на свої плечі. Дуже часто порада чи зауваження батьків допомагають зміцнити не тільки сімейне, але й романтичне життя. Кейт вважає, що сучасна мати повинна довіряти своїм родичам і вміти делегувати домашні справи без шкоди для своєї власної сім’ї.