«Крок на сходинку вище»: Аліна Гросу про зйомки для Netflix. Аліна Гросу розкрила, що задіяна зараз у проєкті для Netflix і розповіла про навчання у США.

Гросу зараз перебуває в Лос-Анджелесі та вдосконалює акторські навички. В інтерв’ю вона поділилася, що навчається у школі, де колись навчалися легендарні Мерилін Монро та Кларк Гейбл, інформує Ukr.Media.

«Я навчаюсь на акторському та режисерському факультетах. Цікаво було розібратися у відмінностях між різними системами. Тут викладають зовсім по-іншому, використовують інші методи. Цей досвід мені буде в майбутньому корисним», — розповіла зірка.

Крім того, Аліна вже досягла успіхів в акторській кар’єрі і працює в проєкті для Netflix.

«Я зараз знімаюся у Netflix. Я рада, що мені вдалось. Це чудовий та цікавий проєкт. Це крок на сходинку вище і я пишаюся подібними моментами. Я не можу розкривати всіх подробиць, бо підписала контракт. Єдине скажу, що знімаюся із дуже відомими акторами. Це все, чим я можу поділитися», — поділилася вона.

Аліна додала, що, попри навчання та успіхи у кар’єрі у США, вона не планує залишатися за кордоном і в майбутньому повернеться жити в Україну.