Крик душі Річарда Гіра підірвав Інтернет: Ніхто з нас не вибереться звідси живим... Відомий актор і талановита людина розповідає, як важливо цінувати кожен момент життя.

Річард Гір не обділений увагою шанувальників. Він любим в різних куточках земної кулі і не вимагає зайвої реклами. Але цей його запис викликав цілу бурю емоцій. Репост його послання зробили сотні тисяч людей, багато з яких зовсім не є фанатами Річарда, інформує Ukr.Media.

Ми пропонуємо вашій увазі переклад цього чудового листа. У ньому кожне слово пронизане щирістю і глибоким змістом.

“Мама одного з моїх друзів весь час дотримувалася здорового способу життя. Вона віддавала перевагу тільки здоровій їжі, не пила і не курила, займалася фізичними вправами і боялася вийти на сонця без захисного крему. Вона постійно консультувалася з дієтологами і фізіотерапевтами, неухильно дотримуючись їх приписам. Можна сказати, що вона була трохи схиблена на своєму здоров’ї.

Зараз їй 76 років, і у неї виявили рак шкіри, а також рак кісткового мозку. До того ж у жінки остеопороз у важкій стадії…

Батько мого друга ні в чому собі не відмовляв. Він ніколи не займався спортом і любив всмак поїсти, намазуючи масло прямо на бекон. Міг дозволити собі випити і засмагав на пляжі до тих пір, поки шкіра не починала облазити.

Можна сказати, що все своє життя він плював на поради лікарів і жив так, як йому подобалося. Зараз йому 81 рік і лікарі кажуть, що у нього здоров’я на заздрість молодим.

Як би ви не старалися, ви ніколи не зможете сховатися від своєї внутрішньої отрути. Рано чи пізно вона вас наздожене. Як сказала смертельно хвора мати мого друга: “Якби я знала, як закінчиться моє життя, то ніколи б не слухала лікарів, а жила б в своє задоволення”.

  Надя Дорофєєва показала стильний повсякденний образ

Це життя, і ніхто з нас не вибереться звідси живим. Так що не варто ставитися до себе, як до чогось другорядного. Поки є час, потрібно жити в своє задоволення. Адже завтра може бути вже пізно.

Тому робіть те, що вам хочеться. Смачно їжте, загоряйте на сонці, не соромтеся лінуватися. Будьте дурними і дивними, але будьте собою. Адже на все інше просто немає часу!”.

У цих простих словах прихований глибокий сенс. Якщо ці рядки змусили вас по-новому поглянути на своє життя, поділися ними зі своїми друзями.