Гальмо і блискавка.

Телеведуча Ксенія Собчак довгий час приховувала справжні причини розлучення з Максимом Віторганом. Багато ворожили, через що могла розвалитися ідеальна, на перший погляд, пара. Як виявилося, у подружжя все було не так гладко, інформує Ukr.Media.

В інтерв’ю Агаті Муценіеце Ксенія розповіла, що вони з Максимом були абсолютно різні. Перший час їй подобалося, що вони з Віторганом по-різному дивляться на речі, і це її притягувало. Але за рік до офіційного розлучення телеведуча почала замислюватися про те, що їм стає складно: «ти розумієш, що ваші погляди в чомусь не збігаються. Ти хочеш проводити час в гостях у друзів, а йому вони не подобаються. Мені цікаво з ними спілкуватися. А йому нудно. “Це не моя компанія”, — говорив Максим. Він любить пісні під гітару, шашлики, згадувати випадки, анекдоти». Телеведуча назвала їх шлюб з Віторганом «союзом гальма і блискавки».

При цьому вона заявляє, що рішення розлучитися було складним для всіх: «це питання ще й дитини, і відповідальності. Просто ти розумієш, що ця історія закінчилася, але це не означає, що вона була поганою або зайвою. Це був прекрасний час, напевно, один з кращих в житті — я згадую з величезним теплом».

Крім цього, телеведуча розповіла, як зав’язався роман з Костянтином Богомоловим. До початку їх тісного спілкування вона брала у режисера інтерв’ю для телеканалу. За словами Собчак, вона навіть не пам’ятає цей епізод свого життя: «я навіть це не особливо запам’ятала, був гість — я взяла інтерв’ю. Мені, я навіть пам’ятаю, було не дуже цікаво”.

Однак пізніше, під час роздумів про розлучення, Ксенії написав Костянтин. Тоді-то в них і почалося бурхливе листування. За словами Собчак, вони навіть не думали зустрітися, лише листувалися: «перший раз ми зустрілися в Пітері: Костянтин запросив мене на передпрем’єру своєї вистави. У нас все стримано відбувалося спочатку. Кохання — така дивна річ”.

Також Собчак вважає Богомолова вкрай розумною людиною і назвала його головну проблему: «він дуже розумний, привабливий. Я вважаю, що він набагато розумніший за мене. Я мало знаю в житті таких людей, він рідкісного інтелекту людина. Проблема в тому, що він і сам так думає про себе».

До слова, сама Ксенія сподівається, що це її кохання на все життя і більше весіль з іншими чоловіками не буде. Шанувальники ж вважають навпаки: їх творчому союзу залишилося зовсім небагато.