Новини культури України

Куди піти у Львові цього тижня

«Турандот» по-львівськи

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510755 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510755{
margin: 0!important;
}
}

Світова класика у видовищній постановці. У Львівській опері 20, 26 та 27 листопада — прем’єра опери Джакомо Пуччіні «Турандот». Яскрава режисура поляка Міхала Знанецького у поєднанні із стилізованими костюми польської художниці Малгожати Слоньовської та сценографією італійського митця Луїджі Скольйо перенесуть публіку у світ китайської казки про жорстоку принцесу Турандот. Спеціально для постановки везли китайські гонги.

«По-перше, в нас буде дуже нетипове закінчення. Воно мене дуже здивувало, зізнаюся. Постановка грандіозна, потужні декорації, прекрасне світло, також 3D інсталяції», — розповів музичний керівник Львівської опери Іван Чередніченко.

Детальніше читайте за посиланням.

Виходить у прокат фільм «Номери» за п’єсою Олега Сенцова

Від 19 листопада шукайте стрічку «Номери» у кінотеатрах, зокрема у львівському «Копернику». «Номери» – це розповідь про ув’язнене суспільство, яке намагається отримати свободу. У такому світі все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв раптом вирішують відмовитися від старої системи. Режисером стрічки стали Олег Сенцов та Ахтем Сеітаблаєв.

Більше інформації знайдете тут.

«Вишивальники» у живописі

Львівська художниця Олеся Казнох відкрила персональну виставку «Вишивальники». У галереї «Зелена канапа» авторка презентує свої мистецькі роздуми на цю тему. У сучасну урбаністичну архітектуру мисткиня помістила героїв — підлітків-вишивальників різних націй. У деяких роботах поєднала живопис та фрагменти давнього полотна із вишивкою. Деталі тут.

«Вишивка в тій виставці у мене є символом ручної праці, давніх ремесел або чогось такого, що з розвитком цифрових технологій може зникнути», — розповіла Олеся Казнох.

Гурт «KURBASY» заспіває у Домі Франка

У п’ятницю, 20 листопада, у Домі Франка влаштують закритий концерт-презентацію нової програми гурту «KURBASY», його транслюватимуть онлайн. Дійство співаки побудували на віршах Івана Франка та народних піснях, які зібрав письменник. Голос зазвучить у супроводі електронної музики. Деталі шукайте тут.

«Enfant Terrible» від Юрія Сивирина

Новий проект «Enfant Terrible» київського художника Юрія Сивирина презентують у Львівській галереї мистецтв. У кількох залах автор пропонує свої мистецькі пошуки, навіяні або творами Дієго Веласкеса, зокрема відомою «Інфантою», або іншими класичними картинами. Також Юрій Сивирин презентує ватиканську лінію, на яку автора наштовхнув серіал кінорежисера Паоло Соррентіно «Новий Папа». Більше інформації знайдете тут.

Exit mobile version