Новини культури України

Куди піти у Львові у вихідні 5-7 лютого

Прем’єра вистави, де глядачі будуть із зав’язаними очима.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1513970 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1513970{
margin: 0!important;
}
}

У Першому театрі у суботу та неділю, 6 та 7 лютого, – прем’єра «Пливе човен» за мотивами п’єси Марка Кропивницького «Івасик-Телесик».

Цю виставу глядачі сприйматимуть через емоції, бо будуть із зав’язаними очима. Публіка відчує містерію на смак, запах, звук із автентичними піснями та обрядами. Однак у будь-який момент зможуть зняти пов’язку з очей. «Пливе човен» – для сімейного перегляду.

«Виникла така ідея: заплющити очі глядачам і дати їм відчути себе всередині вистави. Ви можете не гіпотетично, а в буквальному сенсі опинитися в хаті у Івасика-Телесика, на березі річки, у відьминій печері», – запросила режисерка-постановниця Ірина Ципіна.

Деталі за посиланням.

Оновлена експозиція творів європейського мистецтва.

Шедеври європейського мистецтва XIX-XX століть нарешті доступні для глядачів. Після дворічної перерви Львівська галерея мистецтв відкрила оновлену експозицію. У палаці Лозинського можна побачити візитівки – полотна Яна Матейка, Генріха Семірадського, Яцека Мальчевського, а також українських класиків Івана Труша та Олекси Новаківського. Більшість творів ніколи не були в експозиції.

«Я працюю в музеї вже 28 років і я не пам’ятаю, щоб ці твори за цей час виставлялися. У нас є реставратори, які значно більше часу тут працюють, 50 і більше років, і вони теж не пригадують, щоб ці твори були на експозиції», – розповіла завідувачка науково-реставраційного відділу Інна Дмитрук-Сорохтей.

Більше тут.

«4+4+4. Пори року».

Оркестр «Віртуози Львова» у суботу та неділю, 6 і 7 лютого, запрошує на свій авторський проект. В одному концерті музиканти поєднали «4 пори року» Антоніо Вівальді із «Порами року в Буенос-Айресі» Астора П’яццоли. А до них додали «Чотири пори Мангеттена» компрозитора українця з походження Олексія Шора.

Більше інформації тут.

«Видима-невидима» виставка.

Галерея «Зелена канапа» презентує проект художниці Дзвінки Загайської. Ця мисткиня висловлюється символами у графічній техніці лінориту. Така серія робіт – її роздуми про відчуття світу у 2020 році.

Деталі читайте за посиланням.

Органний зал пропонує «Прогулянку Монмартром».

Хочете у Париж, але поїхати нема нагоди? Тоді прогулятися старими французькими вуличками в думках допоможе музична програма в Органному залі. Органістка Світлана Позднишева у неділю, 7 лютого, виконуватиме музику французьких авторів. А у суботу, 6 лютого, Надія Величко запрошує до себе на Вівальді, бо життєрадісного Вівальді забагато не буває.

Деталі шукайте тут.

Exit mobile version