Співачка планує стати мамою.

Знаменитість вже готова стати мамою. 33-річна артистка розглядає такі варіанти як усиновлення і сурогатне материнство, інформує Ukr.Media.

Після події під час концерту, коли Леді Гага впала зі сцени з фанатом, вона переосмислила своє життя та усвідомила, що не готова чекати свою справжню любов до самої старості, а вже зараз хоче сім’ю і дітей. Про це повідомляють іноземні ЗМІ, посилаючись на близьке оточення:

«Вона дуже емоційно відреагувала на своє падіння зі сцени. Вона усвідомила, що у неї є все, чого вона хотіла в цьому світі, але при цьому в неї немає нікого, кому б дісталася її спадщина. І це попри те, що Леді Гага з міцної сім’ї і вона завжди до цього прагнула».

У ЗМІ пишуть, що через те, що у співачки важке неврологічне захворювання, вона змушена відмовитися від традиційного методу зачаття. Таким чином у співачки є 2 способи стати мамою: всиновити малюка або звернутися до послуг сурогатної матері.

Нагадаємо, що у 2015 артистка погодилася вийти заміж за свого коханого Тейлора Кінні, з яким вона познайомилася у 2011. Проте вже у 2016 парочка розлучилася. На початку 2017 стало відомо про стосунки Леді Гаги з її агентом Крістіаном Каріна, але їх роман також завершився розлученням. Після цього знаменитості приписували роман з Бредлі Купером, але ця інформація так і не підтвердилася.