Рок-ікона Ленні Кравіц виступить в Києві.

У червні наступного року в рамках масштабного світового турне “HERE TO LOVE” один з найвідоміших рок-музикантів сучасності, володар чотирьох премій Grammy Ленні Кравіц дасть шоу в Києві, інформує Ukr.Media.

Це буде перший за 12 років його виступ в Україні, повідомляється на сторінці події.

До столиці Ленні Кравіц привезе свій одинадцятий лонгплей “Raise Vibration” — платівку 2018 року, в якій він знову об’єднав рок-н-рол, фанк, блюз, соул, і підняв цей мікс на недосяжну висоту.

“Альбом “Raise Vibration” — це нові ідеї Ленні Кравіца і три десятиліття його досвіду, це потужне творче відродження, смілива, яскрава робота, яка повністю відображає дух і масштаб музиканта”, — йдеться в анонсі.

Концерт рок-легенди відбудеться 13 червня 2020 року в київському Палаці спорту. Сет-ліст шоу “HERE TO LOVE” — це і перевірені хіти, такі як “Fly away”, “American Women”, “Let Love Rule”, і пісні з нового альбому.

Десять студійних альбомів Ленні Кравіца розійшлися по світу 40 — мільйонним тиражем. Він писав пісні для Мадонни і Aerosmith, з’явився в сольному альбомі Міка Джаггера і грав з Девідом Боуї.

Знаменитий музикант знімався в блокбастерах, зокрема, в “Голодних іграх” 2013 року. А його креативне агентство Kravitz Design розробляло ідеї для Rolex, Leica and Dom Perignon. Але головне, що Ленні Кравіц продовжує записувати хіти і гастролювати по світу, і влітку майбутнього року приїде до України.

Пропонуємо подивитися кліп на один з головних хітів артиста: