Актуальні новини

Ляльці Барбі виповнилося 60 років: цікаві факти про найпопулярнішу іграшку

За оцінками експертів, щотижня в світі продається близько мільйона ляльок Barbie.

Щороку 9 березня одна з найпопулярніших у всьому світі іграшка, лялька Барбі, відзначає свій День народження. Барбі вперше була представлена на ярмарку іграшок 9 Березня 1959 року у Нью-Йорку в чорно-білому смугастому купальнику, сонцезахисних окулярах і туфлях на високих підборах-шпильках. Коштувала вона тоді 3 долара, інформує .

Перші 3000 ляльок, які були в продажу, розійшлися дуже швидко. А всього лише через п'ять років Барбі вже продавали мільйонами примірників. Лялька здобула таку популярність, що продається вже в 150 країнах світу. У Барбі з'явилися друг Кен, сестра Стейсі і інші персонажі.

Автором ляльки стала Рут Хандлер та назвала її Барбара Міллісент Робертс. Барбі випускає американська фірма Mattel. Ріст ляльки – 29 сантиметрів, а пропорції – 1:6.

Сьогодні Барбі – це бренд, який включає не тільки ляльки, але і всі дитячі товари, які тільки можна собі уявити. Включаючи дитячий одяг, книги, журнали, розмальовки, конструктори, канцелярські товари тощо.

І, хоча сьогодні випускаються десятки і навіть сотні аналогічних ляльок, Барбі залишається однією з найулюбленіших і найбільш затребуваних – і у дівчаток, і у колекціонерів.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  11 травня — Максимів день: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь