Hello, USA.

Українська телеведуча напередодні виборів президента США вирушила в поїздку, щоб висвітлювати події, що там відбуваються. Лідія на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала знімки з робочої подорожі, похвалившись фотографіями на тлі легендарної Таймс-сквер в Нью-Йорку, а також на тлі Білого дому у Вашингтоні, інформує Ukr.Media.

Лідія позувала на тлі легендарної вулиці в Нью-Йорку в дутій куртці відтінку кави з молоком, білому светрі, вельветових широких штанях і білих кросівках. Також телеведуча показала фото з Вашингтона, де зробила знімок навпроти резиденції президента.

“Як вам локація студії? Morning from Time Square. В Америці день виборів, і він прямо дуже відрізняється від того, що було тут раніше”, — поділилася враженнями Лідія.

“бажано сили, терпіння, здоров’я мудрості захисту вам і вашій команді!!”, “Красоточка, завжди хороша і свіжа!,” Лідуня ви ссссупер”, “Лідуся, якось вже дуже органічно вписалися ви там”, “особливо сподобалася добірка відео як ви гуляєте по Нью-Йорку. Мені подумалося, що я не хотів би там жити, але побувати дуже хочу. Він і правда столиця світу”, — написали шанувальники.