Яскрава відпустка.

Українська телеведуча вирішила не летіти до Туреччини, а віддала перевагу рідній країні в якості місця для відпустки. Лідія вирушила в літні Карпати, в один з готелів на Західній Україні. Туди телеведуча поїхала з мамою і своєю донькою. На своїй сторінці в соціальній мережі Instagram Лідія поділилася яскравими фото з відпустки, похлюпавшись і подурівши в басейні. Літні знімки привели численних підписників Таран в захват, інформує Ukr.Media.

Лідія опублікувала пару кадрів зі свого літнього відпочинку. Знаменитість поплавала в басейні на колі у вигляді кавуна, подурівши в кристально-чистій воді. «Цього року в Карпатах добре вродили кавуни”, — жартівливо підписала барвисту публікацію телеведуча. На знімку Лідія позувала, лежачи на колі, і радісно посміхаючись. Шанувальникам такий відпочинок припав до душі.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Кавуни це смачно і корисно, наїдайтеся”, “Ви красуня! Окремий респект за те, що приділяєте час своїй мамі, зараз в гонитві за грошима багато хто забуває своїх батьків”, “Гарний кавунчик, кавунчик з сюрпризом!)))))))))”, “Маленька мамина доця”, — написали численні підписники Лідії Таран. Телеведуча довела, що навіть у рідній країні можна весело і з користю провести свою відпустку.