Копія мами.

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва відсвяткувала день народження своєї доньки Кароліни, яку назвали на честь хрещеної мами — Ані Лорак. Кароліні виповнилося чотирнадцять років, і на честь цього Лілія вирішила поділитися на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram фотографією дочки, і привітати її з днем народження. Потрібно відзначити, що дівчинка дуже схожа на свою зіркову матусю, інформує Ukr.Media.

Лілія поділилася знімком Кароліни, на якому вона позує на тлі океану. Дівчинка відображена в стрибку, на ній легке біле плаття з поясом. “Моя гордість і радість, моя вічна цінність, Кароліна, вітаю тебе з Днем Народження! Пам’ятай, я завжди буду за тобою. Я завжди буду за тебе», — написала зворушливі слова Лілія в публікації, зворушивши своїх численних підписників.

Шанувальники приєдналися до привітань, засипавши іменинницю компліментами. Нагадаємо, дочку Кароліну Лілія Подкопаєва народила в 2006 році, від бізнесмена, організатора спортивних шоу, директора компанії «Спорт-СЕРВІС» і продюсера Тимофія Нагорного. Пара прожила разом з 2004 по 2009 рік. У Лілія також є старший син, а ще молодша дочка від другого чоловіка Ігоря Дубинського.