Новини культури України

Лувр на добу стане готелем під зоряним небом Парижу

Раніше така можливість була доступна тільки для знаменитостей і президентів.

Раніше така можливість була доступна тільки для знаменитостей і президентів.

Лувр і Airbnb об'єдналися, щоб запропонувати шанувальникам мистецтва унікальну можливість провести ніч в одному з найбільш відвідуваних музеїв світу. Отримати цей шанс можна, взявши участь у конкурсі. До 12 квітня організаторам акції необхідно надіслати відповідь на питання: «Чому саме ви повинні скласти компанію для Мони Лізи?», інформує .

Для переможця Лувр на добу перетвориться в готель. Місцем для ночівлі стане легендарна скляна піраміда, звідки відкривається приголомшливий вид на зоряний Париж. Крім цього, щасливчик отримає в подарунок індивідуальний тур картинною галереєю. VIP-гід проведе ексклюзивну екскурсію після закриття музею для інших відвідувачів. Раніше така можливість була доступна тільки для знаменитостей і президентів.

Після знайомства з мистецтвом переможцеві у конкурсі запропонують аперитив в компанії головного шедевра Лувру – «Мони Лізи». Далі в програмі – вечеря в компанії Венери Мілоської і акустичний концерт в апартаментах Наполеона III.

Конкурс був організований на честь 30-річчя скляної піраміди в Луврі. Її появі музей зобов'язаний американському архітектору китайського походження – Йо Мін Пейю. Довгі роки спорудження підданні жорсткій критиці зі сторони парижан, однак скоро скляна піраміда перетворилася на магніт для туристів і стала невід'ємною частиною величного вигляду Лувру.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version