Новини культури України

Львів’ян запрошують на благодійну екскурсію арт-простором «Меркурій» 

У Центрі інтелектуального мистецтва «Меркурій» у суботу, 30 березня, об 11:00 відбудеться благодійна кураторська екскурсія, яку проведе арт-директор Центру Богдан Мисюга. Виручені під час події гроші передадуть у реабілітаційний центр Unbroken.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1582260 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1582260{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

«Виставка “Ретроспектива інтелектуального мистецтва України«» поділена на п’ять періодів: мистецтво індивіда, мистецтво прогресу, мистецтво моральної опозиції, мистецтво цинічного дискурсу та мистецтво дієвих інтелектуалів. В експозиційних залах зібрали приблизно 400 робіт українських художників та художниць, створених від початку XX століття й до сьогодні», – розповідають організатори.

Вартість екскурсії становить 550 грн. Щоб потрапити на подію, потрібно зареєструватися за посиланням. Кількість місць обмежена до 20. Екскурсія триватиме півтори години. Зазначимо, що в арт-просторі «Меркурій» можна придбати благодійний мерч, гроші з продажу якого також перерахують для Unbroken.

Додамо, що ЦІМ «Меркурій» розташований у центрі Львова, за адресою площа Міцкевича, 10 (2-3 поверх). Інклюзивний вхід є з вулиці Валової. Центр почав роботу 16 лютого 2024 року. Першою виставкою стала «Ретроспектива інтелектуального мистецтва України», де зібрали роботи Якова Гніздовського, Марії Примаченко, Карла Звіринського, Євгена Лисика, Алли Горської тощо.

Exit mobile version