Актуальні новини

Максим Галкін розповів про сімейне життя з Пугачовою

Сім’я ще не визначилася, хто ж у домі господар.

Незважаючи на те, що багато хто сумнівається в щирості почуттів між 69-річною співачкою Аллою Пугачовою та 42-річним гумористом Максимом Галкіним, подружжя в черговий раз доводять, що велика різниця у віці – не перешкода сімейного щастя, інформує .

Артист докладно розповів про сімейне життя з примадонною. Так, Максим зізнався, що вважає себе досить запальною людиною, яким був його батько. Галкін зазначив, що причиною деяких таких "істерик" можуть бути прості ревнощі.

"Я, до речі, досить ревнивий. Але, може, надто в собі впевнений, тому не катастрофічно ревнивий", – заявив артист.

Максим додав, що вони з Пугачовою за 18 років відносин крупно сварилися всього пару раз і то в 2002 році. Тоді любі не розмовляли півдня, але після подібних конфліктів гуморист завжди першим іде на примирення.

Галкін розповів, що ніколи не відчував себе ущемленим і вважає, що неправильно думати, ніби він став популярним завдяки знаменитій дружині. За словами гумориста, дружина ніколи не втручається в його роботу.

"Я живу в повній впевненості, що до успіху прийшов до того, як познайомився з Аллою. І цьому є об'єктивні підтвердження. Але це не означає, що з її приходом в моє життя у мене не підвищилися ставки", – висловився Максим.

Також шоумен поділився, що Алла Борисівна часто дає йому поради щодо стилю і співати він почав теж з подачі її легкої руки. "Поради як співати, як поводитися на сцені, одягатися – це вона давала, так. Круглі окуляри, які я зараз ношу – вона порадила. Я люблю лінзи, але вона сказала: "Ти в цих окулярах такий знайка, я тебе таким полюбила. Іди і купи!" – згадує Галкін.

  Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу пожежі у Нотр-Дамі

До того ж комік сказав, що Пугачова вважає його господарем будинку, але він в цьому сумнівається. "Коли до нас приходять гості, Алла завжди садить мене на чільне столу і завжди підкреслює, що я господар дому", – сказав Максим.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь