Маша Єфросиніна показала на фото всю свою сім'ю. Підписники звернули особливу увагу на її дочку.

Телеведуча Маша Єфросиніна у себе на сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фото своєї сім’ї. На знімку позує сама Марія, а також її чоловік, син Олександр і дочка Нана. Цікаво, що Нана — далеко не публічна особистість, і вважає за краще залишатися в тіні, дуже рідко з’являючись на знімках з мамою. Але, цього разу дівчина вирішила сфотографуватися зі своїм зоряним сімейством, і це дуже порадувало шанувальників Єфросиніної, інформує Ukr.Media.

Марія поділилася сімейним фото, на якому відображені всі члени зоряного сімейства. У тому числі і старша дочка Нана, яка, судячи з усього, повернулася на новорічні свята в Україну з Канади, де в цей момент навчається. На фото сама Єфросиніна п’є щось з чарки. “У сім’ї повинен пити хтось одна…”, — написала Марія в публікації, чим потішила своїх шанувальників.

Підписники стали засипати сім’ю компліментами, особливу увагу приділивши дочці телеведучої. “Яка у Вас красива дочка!!!!”, “Яка у вас дочка красива”,”Яка Нана красива!”, “Яка гарна у вас дочка)”, — написали шанувальники Єфросиніної.