Ведуча продовжує ділитися своїми секретами в рубриці #мояП"ятірочка.

За останні два дні мене десять разів запитали, коли буде нова #мояП'ятірочка? Я сама не очікувала, що почути це питання виявиться до біса приємно)) Хоча мені давно здається, що рубрика в ютуб трохи зжила себе — ну, що ще можна розповісти, коли ти зізнався у всіх своїх недоліках і поглядах? Але від радості великої, що ви рубрику все-таки пам'ятаєте, я вирішила поділитися сьогодні п'ятьма правилами свого переходу на холодний період:

1. Обов'язково показатися своєму терапевту! Осінь і весна — періоди загострень всіх хронічних проблем! Так що аналіз здала, і спокійно на зимівлю 🙂

2. Контроль солодкого! Починає холоднішати — дупа хоче наростати! Якщо з'їдений влітку тортик можна було «виходити» по парку, та ще й спітніти при спеці, то з похолоданням тільце не хоче ніякої прогулянки, а тортик відкладає в утеплювальне коло на пузі!

3. Лягати раніше спати! Ну чому, чому, чому ти такий виспався, випив кави, сходив на тренування, провів кілька зустрічей і…. заснув у машині як студентка після триденного гульдебаса на випускному? Відповідь дивись вище — перебудова організму! Тому дай йому вкрай важливі дві години до півночі — з ними він виспиться куди ефективніше. Ну, постарайтеся дивитися на одну серію серіалу менше і засипати близько 22:00!

4. Одягайтеся красиво і яскраво! Багато пояснювати не буду, самі подумайте, ми живемо в дивно несправедливому кліматі: з купальників в пуховик; з пуховика в босоніжки!!! Тому ті рідкісні тижні міжсезоння, що нам даються, треба використати розумно: сукні з чобітьми, тренчи з черевиками та костюми з хустками — стати зірками стритстайла перш за все для СЕБЕ! Попереду пів року холодів! У підштаниках з начосом не до моди, інформує .

  Американська кіноакадемія оголосила шорт-лист «Оскара-2022»

5. Спорт. Природна тяга до руху скорочується! Вже, як літом, не пройдеш пішки пів міста, а викликаєш таксі або чекаєш транспорт! Тому плюс одне/два тренування на тиждень! Але тільки тими фізичними навантаженнями, які приносять задоволення, а не ненависть до всіх накачаних чоловіків тільки від того, що вони нагадують вашого тренера Валеру.