З бізнесменом Тимуром Хромаєвим Марія в шлюбі з 2003 року.

Популярна українська телеведуча на своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм поділилася спільною фотографією зі своїм чоловіком. Разом з Тимуром Хромаєвим (від якого у Марії двоє дітей) знаменитість відзначила сімнадцять років спільного життя. Річницю шлюбу Єфросиніна вирішила відзначити в стильному вбранні від української дизайнерки вартістю 21 тисячу гривень, інформує Ukr.Media.

Марія опублікувала фотографію, на якій позує зі своїм чоловіком. На телеведучій яскравий образ — плаття в смужку. Елегантне плаття відзначилося великою квіткою на поясі і об’ємними рукавами, які в цьому році в тренді у модниць по всьому світу. «17 років шлюбу… А ми як новенькі», — написала Марія в публікації. До слова, на сайті дизайнерки таке вбрання коштує 21 тисячу гривень, або 790 доларів. Шанувальники буквально засипали пару привітаннями і компліментами.

Потрібно нагадати, що з бізнесменом Тимуром Хромаєвим Марія в шлюбі з 2003 року. За цей час у пари з’явилося двоє дітей: дочка Нана і син Олександр. Маша Єфросиніна — прекрасний приклад, як гармонійно можна поєднувати материнство і кар’єру. Телеведуча займається улюбленою справою, але встигає приділяти час дітям і чоловікові.