Донька Олі Полякової все більше стає схожою на свою матусю.

П’ятнадцятирічна дочка української виконавиці Олі Полякової поділилася черговою порцією знімків на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Дівчина дуже швидко дорослішає, і стає все більше схожа на свою зоряну маму. До речі, сама Ольга розповідала, що Марія росте дуже самостійною і вже якийсь час заробляє сама. За словами співачки, її заробітку вистачило б, щоб прогодувати всю сім’ю, інформує Ukr.Media.

Маша поділилася кількома знімками, на яких позує в чорній толстовці з принтом у вигляді вогню, а також з розпущеним волоссям. Шанувальники відзначили, що дівчині дуже йде, коли вона віддає перевагу зовсім не наносити макіяж, наприклад, як на цих кадрах. До речі, Марія дуже схожа на свою зоряну маму.

Підписники засипали дівчину компліментами. Цікаво, що молодша Полякова — досить активний користувач Instagram. Вона систематично оновлює свою сторінку, а також публікує рекламні фотографії, чим і заробляє непогані кошти. Іноді Марія з’являється в прямих ефірах своєї зіркової мами, яка зараз, під час карантину, їх постійно веде на своїй сторінці в Instagram.