Справжня трагедія у королівській родині.

Життя Меган Маркл і принца Гаррі не можна назвати спокійним і стабільним: переїзди, суди, конфлікти з королівською сім’єю… Здавалося б, що герцогам Сассекським і так випало на голову безліч випробувань. Але цього літа в їхній родині трапилася справжня трагедія — Меган втратила другу дитину, інформує Ukr.Media.

“Це був звичайний липневий ранок. Я приготувала сніданок, погодувала собак, прийняла вітаміни. Знайшла загублену шкарпетку, підняла залишену під столом крейду і зібрала волосся у хвіст, перш ніж витягнути сина з ліжечка. Після того, як я змінила Арчі підгузок, я відчула різку судому. Я впала на підлогу з сином на руках, наспівуючи йому колискову, щоб ми обидвоє заспокоїлися. Але я розуміла, що зі мною щось не так. Коли я стискала в руках свого первістка, я знала, що прямо зараз я втрачаю другу дитину”, — розповіла у своєму відвертому есе для New York Times Меган Маркл.

“Через кілька годин я лежала на лікарняному ліжку, тримаючи чоловіка за руку. Я відчула, що його долоні липкі і вологі від наших сліз. Дивлячись на холодні білі стіни, мої очі потьмяніли. Я намагалася уявити, як ми будемо з цим справлятися”, — написала герцогиня.

Крім того, в есе Меган роздумує про біль і страждання, які зазнали багато людей у 2020 році. Вона заявляє про те, що “ізольованість” і мовчання можуть привести до непоправних наслідків, а тому про свої сильні переживання не варто мовчати. Вона також нагадує, як важливо питати в інших про їхнє самопочуття і намагатися допомогти оточуючим у найважчих ситуаціях.