Перша Леді США відкрила різдвяний сезон, показавши святково прикрашений Білий Дім.

Перша леді США Меланія Трамп відкрила різдвяний сезон, показавши святкові прикраси Білого дому — у 2019 році декорації були виконані в стилі «Дух Америки» («The Spirit of America»), інформує Ukr.Media.

Єдиний стиль простежується скрізь, куди б ви не подивилися — від залів, прикрашених орнаментом «Be Best», до моделі Білого дому з мініатюрними святковими вінками на вікнах.

Декор має дерево, присвячене військовим сім’ям Золотої Зірки, і офорти 60 будівель, які демонструють американські інновації, в тому числі Woolworth Building у Нью-Йорку і Space Needle в Сіетлі.

Звичайно, культовий пряниковий Білий дім повернувся в цьому році в новому стилі — з моделями у вигляді інших визначних пам’яток, таких як гора Рашмор.

«Дух Америки» сяє в @WhiteHouse! Я рада поділитися цією прекрасною виставкою патріотизму для всіх і схвильована разом з усіма, хто відчує красу різдвяного сезону #Christmas!», — написала місіс Трамп в соцмережах.

Традиційна 18-футова ялинка Дугласа була обрана в якості традиційної офіційної різдвяної ялинки Білого дому. Дерево було вирощене на фермі в долині Махантонго, штат Пенсильванія. У минулий понеділок Меланія урочисто зустріла ялинку біля Білого дому.

Святкова обстановка Білого дому готувалася кілька місяців. Перша леді почала планування різдвяного декору ще в липні.

У минулому році Меланію Трамп розкритикували в соцмережах за вибір святкових декорацій — багатьом американцям не сподобалися прикрашені різдвяні ялинки в червоних тонах.