Виявилося, Дональд Трамп і його дружина давно віддалилися один від одного.

У виборах нинішнього президента США лідирує кандидат від демократів Джо Байден. Поки він святкує перемогу, його опонент Дональд Трамп обурюється, що голоси порахували нечесно. Його дружина Меланія Трамп також закликає в Twitter рахувати голоси, інформує Ukr.Media.

Однак може виявитися, що дружина колишнього президента рахує хвилини до довгоочікуваної свободи. Колишня помічниця сім’ї Омароса Маніголт-Ньюман сказала, що Меланія Трамп давно замислювалася про розрив, і програш у виборах став для неї схожим приводом.

“Меланія рахує кожну хвилину, поки він не позбудеться посту, і вона зможе розлучитися. Якби Меланія спробувала витримати крайнє приниження і піти, поки він знаходиться при владі, він знайшов би спосіб її покарати”, — заявила Маніголт-Ньюман.

Ще одна помічниця Стефані Волкофф зізналася, що їх шлюб був договірним. Багато що було прописано в шлюбному контракті Меланії — в тому числі заборона на випуск книги та інтерв’ю, які б паплюжили честь Дональда Трампа.

Подейкують, що Меланія переживає, аби їх синові Беррону дісталася належна частина спадщини. Волкофф заявила, що відносини між чоловіком і дружиною важко назвати близькими. Вони навіть спали в різних кімнатах Білого дому.