Актуальні новини

Мерія погодила будівництво мистецького комплексу у центрі Львова

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 24 вересня погодив будівництво мультифункціонального мистецького простору для Львівської галереї мистецтв. Нову будівлю збудують у дворі позаду будівлі Львівської галереї мистецтв на вул. Стефаника.

Проект нового корпусу Львівської галереї мистецтв розробила львівська архітекторка Наталія Семенченко. Згідно з проектом, планується покриття прозорим скляним дахом внутрішнього двору Палацу Лозинського на вул. Стефаника, 3 і облаштувати там пасаж. Також планують побудувати 3-поверхове фондосховище з підвалом. Проект також передбачає місце для проведення презентацій, виставок, майстер-класів, прес-конференцій.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1526840 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1526840{ margin: 0!important; } }

Візуалізація та проект розташування фондосховища і залу з прозорим накриттям

Помічник директора Львівської галереї мистецтв, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич повідомив, що за фінансуванням реалізації цього проекту галерея звернулася до уряду.

Львівська національна галерея мистецтв – один з найбагатших музеїв України, збірка якого налічує понад 64 тисячі творів світового та національного мистецтва.

  Джамала поділилася відео, на якому вперше показала обличчя молодшого сина Селіма

Залишити відповідь