Актуальні новини

Мій Art June

Нехай у вашому житті завжди буде простір і місце для культури. З нею легше і досі можливо залишатись людьми.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1588065 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1588065{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Мій ART JUNE:

«Станом на зараз – тихо». Так називається нова виставка у Домі звуку –РадіоГаражі. Це стріми звукових ландшафтів з різних куточків світу та України. Тут можна почути Київ, Лондон, Одесу. Ці стріми і звуки про нас. Про нас сьогодні.

Триває FNAF у Львові – Дні мистецтва перфоманс у Львові таШкола перфомансу.

Лише відкрилась і запрошує відвідувачів та відвідувачок авторська виставка Любомира Медвідя «Мала ретроспектива» у Shum Art Gallery. Галерея презентує добірку робіт митця із різних періодів його творчості. Як і інші виставкові проєкти галереї, цей також передбачає екскурсії з куратором, зустрічі з автором та інші супровідні події. Щоб бути поінформованими детальніше, стежте за сторінкою галереї.

У Ya Gallery – пізня творчість Володимира та Людмили Лободи. Виставковий проєкт «На рядні» є продовженням попередньої виставки митців «Ніжість». Це спроба вибудувати місток між раннім та пізнім періодами творчості цієї мистецької пари. Роботи на виставці є творчим доробком Володимира та Людмили, які художники створювали на хуторі. Хутір – особливе і знакове місце у житті подружжя та загалом для мистецького середовища. Хутір вартий окремого дослідження, архівації та документування.

Пентхаус на Зеленій, 20 презентує Ver Sacrum та запрошує на свої мистецькі події: лекції, artist talk, вечірки, кураторські екскурсії, балачки. Деталі на сторінці Ya gallery Lviv.

А у PM Gallery триває виставковий проєкт-тандем Людмили та Соломії Лободи. Живопис доньки та мами, абсолютно полярна творчість у часі створення самих робіт та місця. Період творчості Людмили Лободи 1973-1978 роки, натомість Соломія Лобода експонує роботи 2020-2023 років.

  У прокат вийшов фільм Йоакіма Трієра «Найгірша людина на світі»

«Вас вітає Музей сучасного мистецтва, Херсон 2002-2022» у Львівському муніципальному мистецькому центрі. Виставка є хронологічною репрезентацією ключових мистецьких проєктів від заснування і до окупації міста. Проєкт-присвята до двадцятиліття МСМХ / Музей Сучасного Мистецтва Херсон. Ідіть обов’язково! Вікове обмеження 18+.

«Пам’яті тої, що пам’ятає» – друга масштабна виставка у Jam Factory Art Center. Проєкт обʼєднує роботи художниць та художників з України, країн східної Європи та центральної Азії, створені у проміжку між 1950-ми та 2024 роком. Кураторки: Марія Ланько та Лізавета Герман.

Скансен запрошує до костелу з Язлівчика на авторський проєкт «Випромінювання» Стаса Жолобнюка з Одеси. Навідайтесь до Музею народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького. Мистецтво і природа – що може бути ліпшого?

Ще сьогодні та завтра, 22 і 23 червня, триває виставка «ХХ. Архітектура. Журнали. Модернізм» у Центр архітектури, дизайну та урбаністики в Пороховій вежі.

Ретроспективна виставка Тараса Лозинського «Хвала Творцеві» у Національному музеї у Львові. Малярство на склі, графіка та живопис, які репрезентують творчий набуток митця: від періоду ранньої творчості до робіт створених наприкінці життя. Виставка триватиме до 14 липня.

У просторах Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького на другому поверсі відділу «Палац Потоцьких» — виставка «Ганна Криволап. Барокові інспірації». Відкривається сьогодні, 22 червня, о 14:00. Серію робіт авторки доповнює тактильна експозиція із семи моделей зі скульптур Пінзеля, виготовлених методом 3D друку та 3D сканування від Pinsel.AR.

Персональна виставка «До невідомого всесвіту. Михайло Дзиндра: графіка, живопис» у малих виставкових залах відділу «Палац Лозинського». Живописні та графічні роботи у авторській техніці.

До 25 серпня у Підгорецькому замку триває персональна виставка Василя Дмитрика «Травить мідь». Ще одна авторська виставка у просторах замку – «Вода точить» Миколи Лукіна. Куратор: Кирило Ліпатов. Ідеальна пропозиція для арт-вилазки за місто.

  Анастасія Приходько зібралася стати прокурором

У Iconart Contemporary Sacred Art Gallery – «Хрест і тіло» Данила Мовчана.

100 робіт студентів Української академії друкарства на виставці «Захисти 2024» можна оглянути у Львівському палаці мистецтв.

Ще одна студентська виставка-рефлексія у Домі Франка. Проєкт «Спогади» – експозиція робіт студентів Львівської національної академії мистецтв. Кураторка: Христина Береговська.

До 30 червня «Весняні Сугестії» Тараса Самотоса – у художньо-меморіальному музеї Олени Кульчицької. Виставка-присвята з нагоди 60-ліття від дня народження автора є ретроспективою і репрезентує творчість Тараса Самотоса впродовж 1992-2020 років. Кураторський проєкт Івони Лобан, Наталії Самотос та Любові Кость.

Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької у Львові запрошує на виставку «Ще раз Батерфляй». Виставковий проєкт про історію постановки опери Джакомо Пуччіні «Мадам Баттерфляй» та роль Соломії Крушельницької у тріумфі цього твору на світових сценах.

Виставка живопису «Різне» Гліба Рахманіна у Львівському органному залі.

«Дзиґа» готує проєкт «Місце на Землі» та відкриє виставку 25 червня. Проєкт містить роботи, створені митцями в межах програми Instytut avtomatyky. Автори: Максим Мазур та Андрій Підлісний.

Галерея «Зелена канапа» готує нову виставку та відкриє її 25 червня. Вперше у Львові свій проєкт представить художник-мураліст, дизайнер Закентій Горобйов.

До відкриття нового проєкту готується і команда Центру інтелектуального мистецтва «Меркурій». Відкриття уже 27 червня. Детальніше на сторінці центру.

Перелік виставок є лише особистою підбіркою та не є вичерпним. Є що бачити, є на що очікувати. Літо геть не порожнє. Зцілюйтесь культурою.

Оригінал

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter
  • Мистецтво
  • Палац мистецтв
  • Львівська галерея мистецтв
  • Галерея
  • Виставки

показати всі
приховати

Залишити відповідь