Новини культури України

Міжнародний день щастя – відзначають 20 березня

ООН прийняла рішення у 2012 році заснувати Міжнародний день щастя.

Про щастя мріє кожна людина на нашій планеті. Про це прекрасне і неповторне почуття складаються мільйони текстів. У всі часи художники, музиканти, співаки та артисти присвячували свою творчість саме цій темі. Тому сьогодні весь світ виділяє для «щастя» окремий день в році в надії, що людство зробить все для його глобального досягнення, інформує .

Вважається, що основний поштовх до проведення свята надійшов від країни Бутану, в якій нібито живуть найщасливіші люди на Землі. Однак саме ООН прийняла рішення у 2012 році заснувати Міжнародний день щастя. Основною метою було звернути увагу керівників всіх країн світу на організацію збалансованої економічної і соціальної сфери в кожній державі. Адже коли людина живе в країні, де немає злиднів, а права і свободи захищаються, тоді вона може відчувати себе в безпеці, реалізовувати свій потенціал, досягати успіхів, створювати міцну сім'ю, народжувати дітей і бути щасливою.

Дату святкування Міжнародного дня щастя було вибрано не випадково. 20 березня – це день весняного рівнодення, таким чином, організатори свята акцентують увагу людей на те, що кожна людина в світі має рівні права на щасливе життя. Щороку 20 березня у багатьох країнах проходять різноманітні святкові громадські заходи.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Exit mobile version