Новини культури України

Міжнародний день шлюбних агентств — 12 лютого

Міжнародний день шлюбних агенцій є одним зі свят, що були започатковані українцями.

Про це свято мало кому відомо, однак воно існує і щорічно досить бурхливо відзначається, причому відбувається це в самий переддень іншого популярного свята – Дня св. Валентина. Хоча про це рідко кажуть, але діяльність таких організацій займає у житті суспільства досить помітне місце. Багатьом людям вони допомогли знайти сімейне щастя, і їх працівники цілком заслужили можливість хоча б раз на рік з почуттям відсвяткувати власне професійне свято, інформує .

Історія

Появі в календарі свят цієї дати ми зобов'язані Україні. Саме тут у 2010 році 1 грудня свято було зареєстроване на державному рівні. Ініціатором процесу виступило одне з шлюбних агентств України, назва якого залишилася невідомою. Ініціатива була швидко підхоплена практично у всіх державах планети від найменших до найбільших.

Навіть дивно, що подібна ідея раніше нікому не приходила в голову, адже власне історія шлюбних агентств офіційно налічує не менше 360-ти років, перше з них сучасного типу відкрилося в столиці Англії у вересні 1650 році. Ну а професія свахи відома чи не з часів палеоліту! Зрозуміло, що сьогодні діяльність більшості таких організацій, як і інша ділова активність поступово «перекочовує» в Глобальну Мережу, однак суть їх від цього зовсім не змінюється.

Традиції

Відзначають обговорювану дату набагато ширше, ніж може здатися при поверхневому погляді. У святкуванні зазвичай беруть участь не тільки працівники шлюбних контор, а і сайтів знайомств. В урочистостях бере участь більшість пар, які зуміли завдяки допомозі основних «винуватців» знайти в житті свою другу половинку. А це багато мільйонів людей по всій планеті.

Святкування проходить різноманітно: влаштовуються масові урочисті зустрічі потенційних подружніх пар; особливо видатні фахівці проводять майстер-класи; колеги вітають один одного і дарують подарунки. Не обійдеться свято і без уваги ЗМІ, що присвячують йому свої передачі. Проводяться цілі цикли просвітницьких лекцій, що пропагують сімейні цінності, тренінги фахівців-психологів в області сімейних відносин, педагогічні лекції з практичними рекомендаціями та інші заходи.

Exit mobile version