Як відомо, зірка ще не розсекретила імені дівчинки.

25-річна Джіджі Хадід, яка вперше стала мамою півтора місяці тому, поки дуже обережно ділиться подробицями про свою новонароджену дочку. Модель, яка народила дитину від свого 27-річного бойфренда Зейна Маліка, ще не розсекретила імені дівчинки, а також поки не показала її обличчя. Проте знімки з донькою в її блозі вже потихеньку стали з’являтися, так що, ймовірно, скоро Джіджі стане публікувати їх ще частіше, інформує Ukr.Media.

Нещодавно вона поділилася в сторіс новим селфі з малятком, яка зворушливо спала у неї на плечі.

Радості від того, що він став батьком, не приховує і коханий Хадід. Після народження дочки Малік не зміг приховати своїх радісних емоцій і зазначив, що любов, яку він відчуває до доньки, вище його розуміння.

Коли народилася їхня дівчинка, Зейн був дуже емоційний. Це був особливий момент для нього. Він заявив, що назавжди змінився і ніколи не розчарує ні дочку, ні Джіджі. Він хоче бути кращим батьком і дуже схвильований.

Поки Джіджі щосили зайнята материнськими турботами і до роботи ще не повернулася. Втім, враховуючи те, що у форму вона вже прийшла, її повернення до модельної кар’єри, схоже, не за горами.