25-річна дівчина Віктора Павліка прокоментувала чутки про їхнє весілля.

Днями стало відомо, що Віктор Павілк розлучився з дружиною і вже три роки зустрічається зі своїм піар-діректом Катериною Репяховою. Після того, як всі побачили написи у блозі дівчини, що вона заручена, в мережі заговорили про весілля парі. Журналісти програми «Ранок з Україною», яка виходить на каналі «Україна», дізналися, чи дійсно буде весілля, інформує .

«Ні, весілля, звичайно, не планується. Це хтось придумав усе. Мені телефонують, вітають з весіллям. Навіщо таке робити, якщо навіть приблизно ніколи взагалі не було такої розмови», — розповіла кохана Віктора Павліка Катерина Репяхова.

Свої 3-річні стосунки з дівчиною 54-річний Віктор Павлік ніяк не коментує. А ось Катерина їх ніяк і не приховує. У своєму Instagram вона завжди викладає спільні фотографії з коханим. «Звісно, що ми з Віктором вже дуже давно разом. Ми знаємо, хто ми є один одному, тому це загалом найголовніше для нас», — зазначила дівчина.

Але тепер для Віктора є привід поміркувати про четверте весілля.

«Нам штамп у паспорті поки що не потрібен. Я не знаю, може тепер ми вже і подумаємо про все це, якщо пішла така жара», — зізналася кохана Віктора Павліка.