У Лондоні на легендарній арені Indigo at the О2 відбулося наймасштабніше сольне шоу Monatik «LOVE IT ритм».

Артист презентував свою програму на найсучаснішому майданчику столиці Великобританії. В день концерту був оголошений sold out — всі квитки на концерт були продані!

Як зізнався Monatik на своїй особистій сторінці в Instagram, кілька років тому, перебуваючи на цьому майданчику, він загадав бажання виступити тут разом зі своєю командою. «Півтора року тому прекрасні хлопці з MonaTeam подарували мені квитки на концерт Джастіна Тімберлейка в Лондоні! Тоді я вперше побачив зсередини 02 Concert hall. Вперше побачив і почув Джастіна наживо. І цей концерт, до речі, досі, на першому місці в моєму особистому рейтингу Live-виступів, які вдалося відвідати. Було неможливо круто. Незабутньо #Сильно. Ми з коханою дружиною тоді загадали, так наївно, щоб наша музика одного разу зазвучала на цьому майданчику. Щоб наш ритм теж тут запульсував. Вчора це сталося! #London! Це була фантастика!

Я вдячний усім, хто одного разу вибрав нашу музику, прекрасним організаторам, моїй приголомшливій команді і, звичайно ж, шановному глядачеві і слухачу за те, що це стало не захмарними бажаннями всередині, а тим, що відбувається наяву! Емоції на все життя! Мріяти не шкідливо. Нехай всі бажання збуваються іскрометно! Ритму Вам і Любові. #LondonLoveItРитм», — поділився артист, інформує Ukr.Media.

Зараз Monatik знаходиться у світовому турі більш ніж з 20 країн світу, серед яких: США і Канада, Німеччина, Швейцарія, Латвія, Австрія, Чехія, Швеція, Кіпр і Естонія. Артист, який показав найбільш вражаюче шоу за останній час на центральній арені України — НСК «Олімпійський», показує музику Made in Ukraine всьому світу. Пишаємося!