Українська блогерка та концертна директорка Катерина Реп’яхова поділилася в інстаграмі фотографіями та відео зі святкування дня народження сина від співака Віктора Павліка. У неділю, 15 червня, Міші виповнилося чотири роки, інформує Ukr.Media.
Зіркова мама влаштувала вечірку з аніматорами в костюмах звірів у закладі Harvest Restaurant. Для гостей заходу було встановлено фотозону з повітряними кульками та зображенням музичного гурту, учасниками якого були лев, бегемот і миша. Також у ролі гітариста була картонна фігура з обличчям іменинника. Для маленьких відвідувачів свята підготували іграшкові мікрофони та музичні інструменти, а старших розважали саксофоністи.
“Місяці підготовки, десятки деталей, сотні думок — усе заради одного: щоб наш Михасик був щасливий. Його посмішка — моя найбільша нагорода. Його радість — мій найбільший сенс”, — написала під однією з публікацій Репяхова.