Соліст поп-групи "Іванушки International" розповів про стосунки з Тіною Кароль. Кирило Туриченко згадав таємний роман зі співачкою.

У недавньому інтерв’ю Кирило Туриченко розповів про стосунки з Тіною Кароль. За словами знаменитості, вони з артисткою познайомилися на фестивалі «Чорноморські ігри» в Каховці, коли йому було 18 років, а їй — 16, інформує Ukr.Media.

“Вона тоді була пишечкою, дуже симпатичною і талановитою дівчинкою. Тоді були звичайні домашні телефони та листи — як це романтично звучить! Переписувалися. Потім вона вчилася в Києві, а я в Одесі. Вона грала в мюзиклі “Екватор”, а я в “Ромео і Джульєтті”, це була перша рок-опера в Україні, і за це я був нагороджений, як кращий актор України. Ми росли, не спілкувалися, але знали один про одного”, — згадав Кирило.

Забуті почуття заграли знову вже в 2006 році, коли Тіна Кароль і Кирило потрапили на відбір «Євробачення».

“Вона тоді займає перше місце, а я займаю друге. Вона їде до Греції, а залишаюся в Києві. Вона виступила на “Євробаченні”, у нас тривають стосунки, але вона мене приховує. У мене немає нічого, а у неї є все. Ми зустрічаємося таємно, живемо в однушці, коли всі їдуть”, — розповідає Туриченко.

Свої стосунки пара не афішувала, і незабаром Тіна закрутила роман зі своїм майбутнім чоловіком. Кирило не виключає, що артистка зустрічалася паралельно з двома чоловіками.

“Напевно, так. У нас вже як би відносини такі були. Вона вже була суперстаром, а я — Кирило Туриченко. Так, я випускав якісь пісні, але у мене нічого не виходило”, — зізнався екс-хлопець Тіни.

Незважаючи на те, що любовна історія пари закінчилася не хеппі-ендом, Кирило не тримає образ на Тіну, і вітає її з Днем народження.

  Стала відомо, хто став справжньою винуватицею розставання Ірини Шейк і Бредлі Купера