Співачка має бездоганний вигляд.

Австралійська поп-співачка 28 травня відсвяткувала свій п’ятдесят другий день народження. На честь свята Кайлі опублікувала свіже фото у своєму профілі Instagram. Як зараз виглядає знаменита виконавиця? Можемо з точністю відповісти: просто чудово! Міноуг показала себе, що сидить за столом з келихом білого вина. У публікації вона подякувала всім за привітання, інформує Ukr.Media.

Кайлі поділилася знімком, на якому зображена за столом, в руці у співачки келих білого вина. Співачка опустила очі, позуючи серед букетів троянд в жіночому платті з тонкими бретелями. «Відсвяткувала День народження! Я піднімаю свій келих за любов і за всіх вас!!! І ще раз дякую за ваші вітання та побажання», — написала виконавиця у публікації.

Кайлі Міноуг подарувала світу безліч відомих хітів, які потрапили в першу десятку австралійських і британських хіт-парадів. У 2005 році виконавиця скасувала всі свої виступи, адже їй поставили страшний діагноз — рак грудей. Але Кайлі змогла подолати хворобу, і повернулася до кар’єри. Після одужання вона активно брала участь у благодійних акціях та кампаніях, які популяризують профілактику раку грудей. Сьогодні Кайлі Міноуг досі займається музикою, записує свій 15-й студійний альбом.