Наді Дорофєєвій зробили операцію з видалення новоутворення. Співачка вперше показала шрам на грудях.

Популярна українська співачка Надя Дорофєєва(DOROFEEVA), яка нещодавно розсекретила справжню причину розпаду дуету «Время и Стекло», вперше розповіла фанам про пережиту операцію. На своїй сторінці в Instagram зірка запостила фото, де вона позувала в стильному топі. На знімку можна помітити, що у Наді є шрам на грудях, інформує Ukr.Media.

В описі до кадру Дорофєєва розповіла, що чотири роки тому у неї виявили в молочній залозі доброякісну пухлину — фіброаденому. Артистці знадобилося хірургічне втручання. Таке зізнання Надя вирішила зробити в День без бюстгальтерів.

“Я ніколи не говорила вам про те, що на моїх грудях є шрам. Весь цей час я замазувала його тональним кремом, ховала під одягом, маскувала всіма можливими способами… і тільки недавно прийняла і полюбила. Цей шрам нагадує мені про те, що 4 роки тому в моєму житті трапилася фіброаденома і подальша операція з її видалення», — поділилася Надя.

В кінці публікації Дорофєєва нагадала дівчатам про те, як важливо проходити щорічне обстеження молочних залоз, щоб уникнути раку грудей.

“Фіброаденома — це найбільш поширене доброякісне утворення в молочній залозі. Вона виникає з різних причин — щоб це відстежити і зупинити, важливо звернутися до фахівця! Регулярні чек-апи суперважливі, це наш шанс вчасно виявити проблему! Днями я була на щорічному огляді у свого мамолога, і Вам нагадую”, — звернулася до передплатниць Дорофєєва.