Надя Дорофєєва зізналася, що відбувається з квітами від шанувальників після концерту. Співачка попросила дарувати їй шкарпетки.

Колишня солістка групи “Время і Стекло” і тепер сольна співачка Надя Дорофєєва поділилася страшною правдою. На своїй сторінці в Instagram знаменитість опублікувала фото з квітами, під якими розповіла, що робить з подарованими букетами квітів від шанувальників після концерту, інформує Ukr.Media.

“На жаль, в турі, коли ми переїжджаємо з міста в місто, просто неможливо взяти в автобус все. Тому артисти забирають з собою в готель максимум пару букетів. Решту ми намагаємося завжди роздарувати: офіціантам, які обслуговують у закладі, персоналу в готелі, де зупиняємося, працівникам концертного майданчика… загалом, намагаємося дати букетам друге життя”, — написала Надя.

Також вона додала, що іноді після концерту, коли залишається в порожньому залі, вона збирає всі квіти і фотографується з ними.

“Кожен раз серце розривається, тому що не можеш все це забрати додому. А далі — наступне місто, наступний концерт і наступна квіткова порція”, — зізналася співачка.

За словами артистки, вона була б більше рада, якби їй дарували замість квітів шкарпетки.

“Незважаючи на їх кількість, квіти для мене завжди яскраве враження. Але, чесно — якби замість букетів глядачі кожен раз дарували мені шкарпетки, я була б дуже щаслива, тому що вони не пропадають”, — додала Дорофєєва.