Всі її життєві події вели до зустрічі з артистом.

Закоханні познайомилися на концерті музиканта в Миколаєві. У той час Катерина Репяхова була його фанаткою і спеціально приїхала до нього на концерт, інформує Ukr.Media.

Катерина розповіла, що планувала їхати в Одесу зі своїм другом з Китаю. Однак у нього не вийшло поїхати разом з нею на концерт в це місто. При цьому вийшло придбати квитки в Миколаїв, де вони виявилися сусідами по готелю з Віктором Павліком.

«Розповім цікаву історію про те, що все в житті відбувається не просто так. Я познайомилася з ВП завдяки своєму китайському другу Шану. Все тому що, коли я захотіла поїхати на концерт ВП і повинна була їхати в Одесу, то Шан сказав, що поїде зі мною, щоб я сама не блукала там. Однак вийшло так, що він не міг у той день і поїхали в інший — так ми опинилися в Миколаєві. В результаті, якби ми поїхали в Одесу, то навряд чи б жили в одному готелі та вже точно не познайомилися», — згадує Катя.

«Для тих, хто не в курсі, ми з ВП познайомилися в Миколаєві після концерту, на який я приїхала. Познайомилися ми випадково, через те, що наші номери в готелі були сусідніми. Це продовження історії! Я завдяки китайському другу зустріла ВП, а якби не Катя, яка знає досконало китайський, то я навряд чи б подружилася з Шаном. Якби не вступила до Шевченка, то не взнала б Катю. Виходить, що весь мій шлях у Києві вів до знайомства з ВП», — міркує Репяхова.